Україна − Росія: мотивації, потенціал, перспективи розвитку взаємин

Україна та Росія мають асиметричні потенціали у військовому, економічному, демографічному та інших вимірах, і в осяжній перспективі цього не змінити. Утім, це не обов’язково повинно мати фатальний вплив на їх взаємини, не робить Україну приреченою перебувати під російським впливом, як і не зобов’язує Росію приносити в жертву перспективу демократичного розвитку, людські й матеріальні ресурси заради повернення України до сфери свого впливу.

(PDF)

Максим Хилько

Аналітична записка програмиРосійські та Білоруські студії” Ради зовнішньої політики Українська призма в рамках проекту Інституційного розвитку аналітичних центрів за підтримки Посольства Швеції в Україні, Ініціативи відкритого суспільства для Європи (OSIFE) та Міжнародного фонду Відродження“.

Tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.

  • All rights are reserved. The content of the website is a subject to copyright and other intellectual property rights under the law, and may be cited only with the appropriate credit provided to the respective author(s) and EESRI with a hyper-link to the EESRI.org. No portion of this site may be copied, reproduced, sold or otherwise used for any commercial purpose without clearly expressed written permission of the EESRI.
  • Partners